tel. 691 729 479

Założyciel

Monika Kubic-Budner

Ukończyłam Filologię angielską oraz studia Life Coaching Start Up. Jako właściciel szkoły językowej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych miałam okazję oraz ogromną przyjemność towarzyszyć moim klientów w rozwoju, a co za tym idzie w zmianie. Zmianie życia na lepsze, poprawie pewności siebie, pracy na bardziej satysfakcjonującą, wiary w siebie, generalnie rozwoju w różnych obszarach zawodowych oraz osobistych.

 

Jak się okazało na tym etapie zawodowym mojego życia, wiele osób przychodziło nie tylko w sprawie poprawy znajomości języka angielskiego, ale również z chęcią bycia wysłuchanym, potrzebą wsparcia, uwagi, niekiedy motywacji bądź różnego rodzaju wskazówek.

 

Podążając za inspiracją i potrzebą moich klientów, postanowiłam, w związku z tym, pójść dalej i rozwinąć swoje kompetencje dydaktyczne o coaching. Od zawsze z ogromną ciekawością, zainteresowaniem oraz zaangażowaniem słuchałam moich uczniów, gdy chcieli otworzyć firmę, zmienić pracę, dostać awans i zauważyłam wówczas, ile barier, braku świadomości i pewności siebie, wiary w swój potencjał, lęku, bądź po prostu niewiedzy w to co chcą robić, stoi im na przeszkodzie.

 

Stąd wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, oferuję coaching zawodowy, coaching kariery jak również coaching osobisty. Oferta skierowana jest do wszystkich, dla osób, które chcą poprawić jakość życia zawodowego, myślą o założeniu własnej firmy, ale nie wiedzą od czego zacząć, do tych, którzy chcieliby zmienić pracę, awansować bądź poprawić relację ze swoim szefem lub w zespole.